Zamów banner reklamowy na stronie

Seks przez telefon – pomysł na biznes

Seks to niezwykle przyjemna część życia człowieka. Właściwie można się też pokusić o stwierdzenie, że seks to nieodłączna część życia każdego człowieka. I tak właściwie powinno być - w końcu seks jest bardzo przyjemny. Ludzie to jeden z nielicznych gatunków, które potrafią czerpać z seksu przyjemność. I to niebagatelną przyjemność.

Dlatego nie może dziwić, że ludzie wciąż i wciąż szukają nowych podniet, a sklepy z erotycznymi gadżetami, popularne seks-shopy, wyrastają jak grzyby po deszczu. Widać je już na polskich ulicach, widać je równie dobrze w Internecie, do którego przeniosła się duża część handlu związanego z życiem erotycznym - szybko, dyskretnie i pewnie - czego chcieć więcej? Wystarczy popatrzeć na przemysł filmowy w branży porno - powiedzieć,że kwitnie to powiedzieć wręcz za mało.

Jednak filmy tego typu nie dadzą człowiekowi tego, co najważniejsze - nie dadzą wrażenia, że druga osoba jest tuż obok. Dlatego mimo wszechobecnego Internetu, mimo mnóstwa filmów czy zdjęć dostępnych w każdym momencie i to na żądanie, zupełnie za darmo - seks-telefon nadal istnieje.

Czy warto inwestować w sex-telefon?

Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach w świadomości wielu ludzi seks-telefon co prawda funkcjonuje, ale robi to na zasadzie wiedzy, że kiedyś coś takiego było szalenie popularne. Można wręcz powiedzieć, że dla bardzo dużej części ludzi seks-telefon to swoisty relikt przeszłości. Jednak czy tak jest naprawdę? Przykładem udanego biznesu telefonicznego jest strona dostępna pod adresem http://seks-telefon.com/

Nie można przecież się nie zgodzić z tym, że najbardziej rozpala człowieka jego własna wyobraźnia. W końcu nie da się ukryć, że słowa potrafią rozpalić. Rozpalić nawet nie tylko do czerwoności, co wręcz do białości. W końcu to, co się dzieje w ludzkim umyśle jest zdecydowanie najbardziej podniecające.Warto ten mechanizm znać. Warto z tego mechanizmu korzystać.

W dzisiejszych czasach otworzenie linii seks-telefonu to naprawdę niezły pomysł na biznes. Jeżeli tylko się do tego dobrze podejdzie. Właściwie największym kosztem, który trzeba by było ponieść w takiej sytuacji byłoby otworzenie specjalnej linii. Jednak, jeżeli się przyjrzeć dzisiejszej ofercie linii - założenie takiej płatnej linii specjalnej wcale nie jest takie drogie, jak mogłoby się to wydawać. I to zdecydowanie najpoważniejszy koszt początkowy. Chociaż to wcale jeszcze nie jest koniec starań. Najważniejsza jest przecież odpowiednia reklama. W końcu w dzisiejszych czasach świat reklamą stoi.

Nie da się przebić, nie da się pokazać światu, bez odpowiedniej reklamy. A żeby reklama była odpowiednia musi być bardzo sugestywna i trafiać do tej jednej określonej grupy docelowej. Na szczęście też nie trzeba specjalnie się starać z badaniami rynku - na początek można przyjąć, że grupa docelowa jest już całkiem nieźle określona i stanowić ją będą samotni mężczyźni.

Gdy to wszystko już będzie ustalone - linia założona, reklama rozesłana, trzeba jeszcze tylko pomyśleć o osobach, które będą prowadzić tę linię. Jeżeli chodzi o stawkę - stawka będzie ustalona już na poziomie zakładania linii. W końcu koszt połączenia definiowany jest przez numer telefonu.

No Comments Yet.

Leave a comment